top of page

NÁBYTEK NA MÍRU

Jsou 2 možnosti, jak získat domů nábytek.

1) Koupíte hotové řešení, kterému se musíte přizpůsobit. Běháte doma s metrem a přemýšlíte, jak udělat co nejmenší kompromis. Pak si ho objednáte z e-shopu nebo si pro něj dojedete (a dostanete ho v krabicích a montujete - tato část může být někdy zábavná :-).

2) Zainvestujete do řešení na míru, na zakázku. Daný kus nábytku se Vám plně přizpůsobí. Získáte řešení na dlouhé roky (díky kvalitním materiálům), zvolíte si barevnost, nakonfigurujete si sebemenší detaily. A hlavně se nemusíte o nic starat - vše necháte na mně.

Jaké druhy nábytku na míru pro vás vyrobím

Zvládnu pro Vás vyrobit jakýkoliv nábytek, která si představíte. Na mých stránkách najdete samotné kategorie věnované vestavěným skříním, úložným prostorům na míru a šatnám na míru. Vše ostatní bych zařadil právě do této kategorie "nábytek na míru". Rád Vám pomohu navrhnout a vyrobit:

kuchynska-linka.png
pracovni-stul.png
skrin-detsky-pokoj.png
knihovna.png
televizni-stena.png

Kuchyňské linky na míru

Pracovní stoly na míru

Vybavení dětského pokoje

Knihovny na míru

Televizní stěny na míru

... a klidně další věci. Neváhejte mě kontaktovat s Vaším přáním!

Výhody nábytku na míru

Každý je jiný, každý mí jiné potřeby. Nespokojte se s univerzálním řešením. Nejvíce je znát výhoda řešení na míru u často používaných věcí v domácnosti. Například pracovní stůl na míru - je přizpůsoben Vaší výšce, konkrétní židli na které u něj sedíte, respektuje například umístění monitoru od počítače, máte dostatek prostoru na odkládání dokumentů a jeho součástí mohou být ve spodní části šuplíky, v horní poličky. Každý z těchto menších úložných prostor má svůj smysl a účel.

Samostatnou kapitolou by mohly být i kuchyňské linky, kde je nutností mít vše hned po ruce.

IMG_2812.JPG
IMG_1977.JPG

Kvalita na prvním místě

Nábytek na míru ode mně se vyznačuje kvalitním zpracováním a prémiovými materiály. To zajistí jeho dlouhou životnost. Dbám také na detaily - žádné ostré hrany a rohy, vždy instaluji kvalitní kování a úchyty a na přání nainstaluji LED pásky, které ozvláštní design celého díla.

Jsem ochoten spolupracovat i architekty a být Vaším konzultantem, který z dlouholeté praxe poradí a doporučí nejlepší řešení pro Váš interiér.

V neposlední řadě je velkou výhodou to, že spoluprací se mnou šetříte velké množství času - navrhnu, vizualizuji, přivezu, namontuji, uklidím. Vy pak jen obdivujete precisní práci a těšíte se z nového nábytku na míru. :-)

Pokud máte zájem o kalkulaci, stačí se na mě obrátit. Předejte mi informace o Vaší představě a čekejte na návrh řešení a cenovou kalkulaci. Využijte mých dlouholetých zkušeností se vším, co se týká kvalitního, na míru "šitého" nábytku.

Jak probíhá spolupráce se mnou?

1

Grafický návrh

Jakmile od Vás získám informace o tom, jak byste si představovali Váš nový nábytek, zpracuji grafický návrh v moderním nástroji na vizualizace PRO100. Nekupujete tzv. zajíce v pytli.

3

2

Kalkulace

Když poté vím, z jakých materiálů a příslušenství se bude nábytek skládat, připravím pro Vás srozumitelnou kalkulaci. Veškeré dotazy rád zodpovím, vše vysvětlím.

Montáž

Pokud si "plácneme", osobně si dojdu zaměřit prostor a dám pokyn, aby výroba začala vyrábět vše potřebné. Pak vše přivezu a začnu montovat.

4

Předání

Podle náročnosti nábytku na míru je za 1 - 5 dnů vše připraveno k používání.

Po mojí práci je vše uklizené, naleštěné a Vy jste můj další spokojený klient! :-)

S čím vám ještě mohu pomoci?

bottom of page