top of page

O M

Původně jsem vyučený strojař. Specifikum "strojařiny" je nutnost, aby vše pasovalo na milimetry. Naopak při výrobě nábytku není neobvyklé, když haprují centimetry. Já si zakládám na tom, že vše sedí dokonale a díky tomu jsou výrobky ode mě klidně na celý život. Věřím, že odvádět kvalitní práci se vyplatí. To oceňují hlavně moji klienti.

Já při práci.JPG

Specializuji se na vybavování interiérů produkty na míru. Navrhuji a montuji na míru Vašim potřebám nábytek, skříně, šatny, úložné prostory.

To, co dělám, mě baví a naplňuje. Proto sleduji nejnovější trendy v oboru a tyto technologie a postupy aplikuji pak v praxi u svých klientů. Pro vizualizace návrhů využívám moderní software PRO100, ze kterého návrhy vypadají skoro jako skutečnost.

Mezi moje záliby patří práce s "opravdovým" dřevem. Fascinuje mě jeho struktura, vůně, ... proto také pomáhám svojí manželce Daně se stolařskými pracemi v jejím čalounictví při restaurování starého nábytku.

Za celých těch 20 let, co se věnuji svému řemeslu, jsem vždy uspokojil potřeby zákazníka. Stávající klienti se na mě obrací znovu a znovu. To mě utvrzuje v tom, že to co dělám, dělám správně. Přesvědčte se i Vy!

Jiří Szatkowski

Váš interiér

20

roků zkušeností

915

realizovaných projektů

100

% spokojených klientů

S čím vám pomohu?

bottom of page