top of page

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Přes 15 let se věnuji výrobě a montáži vestavěných skříní. Jejich návrh, výroba a montáž mě baví ze všeho nejvíce. Je to totiž skvělý kousek nábytku, který se hodí do každé domácnosti (nebo klidně kanceláře). Díky vestavěné skříni šité na míru má každá věc svoje přesně určené místo. Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou a vložíte ve mě důvěru, navrhnu řešení, které se Vám a Vašim potřebám dokonale přizpůsobí. Postarám se o to, abyste získali nejen praktický kousek moderního nábytku. Mnou dodané vestavěné skříně jsou vždy z materiálů nejvyšší kvality.

Proč mít doma vestavěnou skříň?

Na prvním místě jsou praktické důvody. Skříň společně navrhneme tak, aby odpovídala Vašim požadavkům na úložné prostory. Aby každá polička a šuplík měli svůj jasný účel.

Klasickou skříň vybíráte podle toho, jestli Vám bude pasovat do daného prostoru. Vestavěnou skříň na míru vyrobíme přesně pro daný prostor. Skvěle se hodí třeba do podkroví, kde jsou zkosené atypické prostory.

 

V neposlední řadě je věstavěná skříň skutečným designovým prvkem vašeho bydlení. Při jejím návrhu si můžete vybrat z velkého množství moderních dekorů, dýh, barevných skel, zrcadel a hliníkových rámů.

skrin-na-miru.jpg
Snímek obrazovky 2019-06-12 v 14.52.55.p

Vždy na míru

Vestavěné skříně nabízí skoro neomezené možnosti variability. Po prvotní konzultaci připravím návrh, který respektuje Vaše potřeby, Váš životní styl.

happiness.png

Řešení na celý život

Při výrobě skříní používám jen ty nejkvalitnější, roky prověřené materiály. Díky tomu získáte do Vašeho bydlení praktický nábytek klidně na celý život.

bank.png

Zhodnocení bydlení

Realitní makléři mohou potvrdit, že kvalitní vestavěná skříň navýší cenu bytu nebo domu při prodeji. Informace o skříni se objevují i v samotných inzerátech.

Vestavěná skříň na míru vašim potřebám

Každá vestavění skříň je jiná - jak vzhledem, tak uspořádáním vnitřních prostor pro Vaše potřeby. Proto na první schůzce budeme řešit, co vše do skříně budete ukládat. Věci, které používáte často, by měly být pohodlně dostupné v poličkách ve výši cca. 60 cm nad zemí. Abyste se nemuseli ohýbat nebo natahovat. Pro věci, které tak často nepoužíváte a chcete je mít ve vestavěné skříni se hodí prostory do výše pasu a ve výši ramen. Protože je vestavěná skříň až ke stropu, vznikne nám i úložný prostor ve výšce kolem dvou metrů. To je skvělé místo například pro uložení vánočních ozdob a velikonočních dekorací. :-) Nad návrhem skříně si dávám opravdu záležet. Je to totiž nábytek, který s Vámi bude dlouhé roky a je proto potřeba, aby jste při každém otevření řekli: "to je ale super vymyšlená skříň!" :-)

Krom toho, že si můžete vybrat, jak bude skříň vypadat po designové stránce, si můžete dovnitř umístit i spoustu praktických prvků, které Vám usnadní život. Zde jsou ty, které moji klienti využívají nejčastěji:

  • Police na oblečení (pro tzv. komínky :-))

  • Police pro boty, úklidové prostředky, kufry a cestovní tašky, ...

  • Zásuvky na všechno možné (s možností vnitřního dělení)

  • Koše na špinavé prádlo / koše na spodní prádlo

  • Šatní tyče výsuvné, sklopné, na šaty nebo kabáty

  • Kalhotovník pro komfortní uložení kalhot

Jak probíhá spolupráce se mnou?

1

Grafický návrh

Jakmile od Vás získám informace o tom, jak byste si představovali vestavěnou skříň na míru, zpracuji grafický návrh v moderním nástroji na vizualizace PRO100. Nekupujete tzv. zajíce v pytli.

2

Kalkulace

Když poté vím, z jakých materiálů a příslušenství se bude skříň skládat, připravím pro Vás srozumitelnou kalkulaci. Veškeré dotazy rád zodpovím, vše vysvětlím.

3

Montáž

Pokud si "plácneme", osobně si dojdu zaměřit prostor pro skříň a dám pokyn, aby výroba začala vyrábět vše potřebné. Pak dojedu a se svým týmem montuji, koordinuji a kontroluji.

4

Předání

Do týdne je skříň na míru připravená k používání. Přesně taková, jakou jsme si na začátku vizualizovali Po mojí práci je vše uklizené, naleštěné a Vy jste můj další spokojený klient! :-)

Zjistěte orientační cenu skříně na míru

Pro zjištění orientační ceny vestavěné skříně  na míru s rozměrem 120 - 400 cm stačí zadat pár základních parametrů. Šířku skříně (to je hlavní parametr pro výpočet ceny), její výšku, počet šuplíků a také to, co byste chtěli mít na dveřích skříně. Na základě těchto údajů se zobrazí cena. Pokud budete mít zájem o detailnější kalkulaci, vyplňte prosím údaje o Vás a odešlete poptávku. Také se na mě můžete kdykoliv obrátit a vše probrat po telefonu nebo e-mailu.

‭777 597 241‬

Jiří Szatkowski

Šířka skříně 120 - 200 cm = 2 posuvné dveře

Šířka skříně 210 - 300 cm = 3 posuvné dveře

Šířka skříně 310 - 400 cm = 4 posuvné dveře

Šířku zadávejte v centimetrech, zaokrouhlenou na celé desítky. Maximální výška skříně je 265 cm.

Hloubka skříně 65cm. Ceny skříní s hloubkou nad 65cm, výškou nad 265cm jsou kalkulovány individuálně.

Na cenu má vliv i počet šuplíků, které budou uvnitř skříně.

Jaká bude povrchová úprava na dveřích skříně?

Vyberte možnost

Na kolika dveřích budete chtít mít zrcadla / skla?:

4D.jpeg
2D.jpeg
3D.jpeg

Orientační cena za skříň na míru dle výše uvedených parametrů (bez DPH):

Zde se zobrazí Vaše cena

Doprava a montáž skříně do 10 km od Liberce je 4500,-Kč. Mimo tuto vzdálenost je cena za dopravu 10,-Kč/km

Pokud máte zájem o kontakt z mojí strany, přesnější kalkulaci a návrh řešení, vyplňte prosím údaje níže a odešlete poptávku:

Děkuji za odeslání poptávky, co nejdříve vás budu kontaktovat.

Kotva 1

S čím vám ještě mohu pomoci?

bottom of page