top of page

ÚLOŽNÉ PROSTORY NA MÍRU

Úložné prostory na míru v sobě musí kombinovat praktičnost a zároveň jedinečný vzhled. Ukládat věci potřebuje každý. Hlavně záleží na prostorových dispozicích bydlení. Ve větším rodinném domě je možností hodně. Naopak na malé ploše panelákového bytu potřebujeme využít každé místo do detailu, v každé místnosti. Nejen v bytě je pak skvělé mít barevně slazený nábytek s přesnými rozměry - přesně podle Vašich představ.

A co vše se dá označit jako úložné prostory?

knihovna.png

Knihovna

policky.png
skrin-pod-tv.png

Poličky

Úložný prostor pod TV

perinak.png

"Peřiňák"

komoda.png

Komoda

skrin.png

Skříně

Jaké úložné prostory můžete získat?

Je několik možností, jak dojít k nábytku, do kterého schováte vše potřebné.

 

Rychlý nábytek

Můžete jít do obchodu s tzv. "rychlým nábytkem". Hlavní výhodou je jeho nízká cena (a tím pádem i nízké náklady na výrobu = ne vždy kvalitní materiály = krátká životnost). Čím dál více lidí ale přemýšlí nad tím, jestli je výhodnější co pár let kupovat nové komody, skříňky a poličky, nebo investovat jednorázově do kvalitnějšího řešení. V neposlední řadě je zde také aspekt ekologie. Neustále navyšování výroby rychlého nábytku má negativní vliv na stav naší planety Země.

rychly-nabytek.jpeg
IMG_2812.JPG

Pomalý nábytek aneb úložné prostory na míru

Druhou možností je řešení v podobě nábytku šitého na míru z kvalitních materiálů, tzv. "pomalého nábytku", který bude sloužit dlouhé roky.

Představte si, že byste chtěli domů komodu, která se vrací opět do kurzu. Schválně se podívejte po internetu, jestli najdete přesně tu, která by se Vám líbila a ladila s Vaším interiérem. Ze zkušenosti mých klientů vím, že můžete řešit několik centimetrů na rozměru, barevnost šuplíků a prostě se Vám domů hodit nebude. Nebo pak po jejím pořízení narazíte na nekvalitní prvky zajišťující pohyb šuplíků.

Při pořizování úložných prostor na míru nemusíte dělat kompromisy. Nábytek bude sloužit dlouhé roky (a když si zvolíte vhodný design, tak může sloužit i Vašim dětem).

Je jen na Vás, pro jaké řešení se rozhodnete. Každý člověk je jiný. Já Vám garantuji, že pokud budete mít ve Vašem interiéru úložné prostory na míru, pro "rychlý nábytek" se už nikdy nerozhodnete.

Jak probíhá spolupráce se mnou?

1

Grafický návrh

Jakmile od Vás získám informace o tom, jak byste si představovali úložné prostory na míru, zpracuji grafický návrh v moderním nástroji na vizualizace PRO100. Nekupujete tzv. zajíce v pytli.

2

Kalkulace

Když poté vím, z jakých materiálů a příslušenství se bude nábytek skládat, připravím pro Vás srozumitelnou kalkulaci. Veškeré dotazy rád zodpovím, vše vysvětlím.

3

Montáž

Pokud si "plácneme", osobně si dojdu zaměřit prostor pro úložné prostory a dám pokyn, aby výroba začala vyrábět vše potřebné. Pak vše přivezu a začnu montovat.

4

Předání

Podle rozsahu úložného prostoru je za 1 - 5 dnů vše připraveno k používání.

Po mojí práci je vše uklizené, naleštěné a Vy jste můj další spokojený klient! :-)

S čím vám ještě mohu pomoci?

bottom of page