top of page

ŠATNY NA MÍRU

Častým paradoxem u žen na celém světě je to, že i když "nemají co na sebe", pomalu ale jistě klasická skříň přestává kapacitně dostačovat. :-) Šatna na míru je možnou alternativou vestavěné skříně. Díky tomu, že přípravě šatny předchází detailní konzultace, finální prostory jsou připravené s důrazem na komfortní uložení oblečení všech druhů. Kvalitní materiály použité při výrobě šatny pak zajistí, že Vám bude sloužit dlouhé roky.

Pro koho se hodí šatna na míru?

Šatnu využijí hlavně ženy, které ocení větší úložný prostor a tím i lepší přehled v oblečení. Tím, že se jedná o zakázkovou výrobu, může být šatna sdílená i s manželem. :-) Celá rodina pak ocení, že vše barevně ladí do interiéru. Od bočních stěn, přes materiál na dveřích až po doplňky jako například designové kování. Díky nepřebernému množství materiálů je možné šatnu přizpůsobit všem Vašim požadavkům na její vzhled.

Skoro samozřejmostí je zrcadlo, které je součástí výplní posuvných dveří. Je podlepené bezpečnostní fólií, takže nehrozí riziko nepříjemné nehody.

IMG_9310.JPG

Jak se dá vymyslet šatna na míru?

Po konzultaci využívám k návrhu profesionální grafický software PRO100. Díky němu pak uvidíte, jak přesně bude šatna zvnějšku i zvnitřku řešena. Zakázková výroba umožňuje elegantně vyřešit a využít prostor v šatně. Co vše může být součástí takové šatny, kterou ocení (nejen) každá praktická žena?

  • Poličky a zásuvky všemožných rozměrů

  • Velké zrcadlo

  • Sklopné nebo výsuvné šatní tyče - na šaty a kabáty

  • LED osvětlení - je to jak praktický prvek, tak doslova šatnu rozzáří po designové stránce

  • Botník (někdy zabírá až 70% šatny :-)

  • Úložné prostory třeba pro šperky nebo kosmetiku

  • Pro pány zde může být "kravatník a páskovník"

  • Kalhotovník pro komfortní uložení kalhot

Možností, jak vyřešit šatnu na míru je ohromné množství. Pokud chcete mít dokonalou šatnu, která bude nejlepším řešením pro uložení Vašeho oblečení, obraťte se na mě. Společně prokonzultujeme možnosti, ukáži Vám možné materiály, připravím pro Vás vizualizaci a detailní nabídku. V případě spolupráce se osobně postarám o zaměření prostor a zajistím bezproblémovou instalaci vysněné šatny na míru. 

S čím vám ještě mohu pomoci?

bottom of page